Sto lat, sto lat, niech żyje ChcęTo Blog!

urodziny_blogaStało się. 365 dni, 157 wpisów i mój osobisty rekord. ROK. ChcęTo Blog, to moja bodaj piąta próba poprowadzenia bloga, ale pierwsza, która przetrwała rok. Chyba nawet nie tylko przetrwała, ale nawet ma się całkiem nieźle, choćby dlatego, że w przeciwieństwie do poprzednich, nie czuję, że MUSZĘ pisać – ja po prostu pisać chcę.

Co mi się nie podoba? Na pewno fakt, że wciąż często po przeczytaniu tekstu muszę go jeszcze edytować i poprawiać literówki. Tak żyję – szybko, tu się złapię za jedno, tam za drugie i błędy siłą rzeczy czasami się zdarzają. Nie zmienia to jednak faktu, że dzieje się to za często, a takie proste błędy w pewnym sensie mogą być odbierane jako wyraz braku szacunku dla WAS. A tego chcę uniknąć.

Wy – to klucz tego, że chciało mi się przez rok pisać, i dalej się chce. Choć nie zamierzam ukrywać, iż liczyłem, że w ciągu tego roku zdołam przyciągnąć Was nieco więcej. Zarówno ciekawymi gadżetami i piwem, czy interesującymi przemyśleniami, ale też specyficzną dla blogosfery treścią, bez zbędnych technicznych pierdół, prezentującą gadżety i piwa tak, jak odbiera je zwykły użytkownik, który ma gdzieś zasyp słodowy, czy moc procesora. Ma mu smakować/płynnie działać. A przy okazji, jeśli już czyta, chciałby to zrobić szybko, np. przy porannej kawie, albo drugim śniadaniu w pracy.

Wnioskuję, że skoro tu jesteście, to Wam się podoba 🙂 A jeśli Wam się podoba – podajcie adres http://chceto.info/ swoim znajomym, rodzinie, generalnie każdemu, kto interesuje się rzemieślniczym piwem i nowościami na rynku wciąż nieprzepełnionym fajnymi gadżetami. Skoro Wam się podoba to myślę, że skorzystają również oni, a rosnąca liczba stałych Czytelników będzie dla mnie najlepszym prezentem na pierwsze urodziny bloga.

A póki co – wszystkiego najlepszego dla ChcęTo Bloga! 🙂