Krakowski mini panel

Jak się piwne blogery spotkajo ;), to opcja jest tylko jedna – morda się śmieje i piwo się leje 🙂 Koledzy Marcin, Michał i Michał przynieśli trochę fajnych piw, ja też przywiozłem z Wawy (w tym mojego ChcęTo Quada) i wyszedł nam zajebisty panel w TapHousie. Co więcej – dostałem mega prezent, otwieracz, który NIE PSUJE KAPSLI! Marcin przepraszał, że nie dał rady wypalić na nim loga ChcęTo Bloga, ale wcale mu się nie dziwię ;), a wina, jeśli w ogóle jest czyjaś, to wyłącznie moja (w końcu sam wymyśliłem logo!). A co w kwestii wypitych piw?

pre-panelowy Mr Hard Rocks Peated: Ostatni Pan Twardowski, którego nie piłem i ostatnia beczka w historii! W zapachu kable z bandażyma 😉 rządzą, w smaku fajnie się z czekoladą komponują. 4.
Sample Lab-6 z Pracowni Piwa. Smak i zapach białego wina, aczkolwiek pełnia wysokoekstraktowego piwa. Mniam. 4.25.
ChcęTo Quad: nie będę oceniał własnego piwa, pozostawię to kolegom. Domowy quadrupel 25 BLG po 4 miesiącach od zabutelkowania. Mnie grał. W końcu 🙂
Brewdog Dog F: Kupiłem 2 dni temu, nalany do butelki po mineralce z Biedry. Mam wrażenie, że przez te 2 dni we plastiku zatracił krytykowaną m.in. przez Grześka Korcza alkoholowość. Tym niemniej papryczki przegięte. Coś tu jest no yes. 3.75.
Artezan Chcesz Ciasteczko. Pachniało mi… tabaką, ale potem wyodrębniłem maliny. Dużo kwasku, fajnie kontruje czekoladowość. 4.25.
De Struise St Amatus 2013. W zapachu kwaśne, ale smak rządzi. Zaskakująco lekko, owocowo, lekko buzuje. Pyszne. 4
De Struise Pannepot Reserva 2012. Zapach kwasik. Smak mniej kwaśny, sporo owoców przy okazji. Chlebek i dębina. 3.75, bo kwasy to nie mój kierunek.
KBS. Gęsta czekolada. 4.
Aventinus Cuvée Barrique (TAPX). Gdzie tu jest 9,5% alkoholu??? Tak jak nie lubię kwasów, tak tu kwasek i beczka BARDZO podeszły. 4.25.
Omnipollo Selassie. Boski zapach kawy, w smaku kawa, czoko i wanilia, bardziej wytrawne, niż słodkie. 4.25.
Zajebiście było. Dzięki chłopaki 🙂